Dumankaya Cadde

İstanbul’un gelişmekte durak tanımayan noktası Kurtköy’ün tam kalbinde konumlanan Dumankaya Cadde,  caddenin kesiştiği noktada ve 13.023 m2’lik bir alanda yapılacaktır. 303 rezidans ve home ofislerine 49 alışveriş merkezi renk katacaktır.  3 bloktan oluşan projede 1 blok home ofis , 2 blok rezidans için ayrılmıştır. 

1+1, 2+1, 3+1 konut seçenekleriyle home ofis ve alışveriş merkezlerini bir araya getiren seçkin bir projedir. Teras odaklı evler villa konsepti ile geliştirilmiştir. Çeşitli seçenekleriyle yaşama renk katıyor. 

 
Dumankaya Cadde Satış Ofisi:

Adres: Yenişehir Mah. Eşref Bitlis Bulv. No:13, Kurtköy Pendik - İstanbul

Tel: 444 7 222


•Yüzme havuzu,

•Çocuk yüzme havuzu,

•Çocuk oyun alanı,

•Manzara terasları

•Koşu ve yürüyüş parkurları

•Fitness center,

•Sauna,

•Home ofis bloğunda toplantı odaları,

•Açık - kapalı otopark

 

ŞEHİR
FİYAT ARALIĞI ile
PROJE TİPİ
Mortgage Nasıl Alınır ?
Dumankaya Modern Vadi Sur Yapı Exen Soyak Bahçe & Bahçe Ağaoğlu My Towerland Soyak Yenişehir Varyap Meridian
KONUT PROJELERİ HABERLERİ
7372172exen210 “Exen İstanbul” örnek dairelerinin kapılarını açtı.

İnşaat sektöründe konut, ofis, endüstriyel tesisler gibi pek çok projeye imza atan Sur Yapı’nın, farklı yaşam konseptlerini birlikte sunan 500 milyon dolar değerindeki projesi Exen İstanbul’un örnek daireleri satış ofisinde ziyarete açıldı. Yaklaşık iki hafta önce ziyarete açılıp büyük bir beğeniyle karşılanan örnek daireler, ideal bir yaşam alanı olmasının yanı sıra mükemmel bir yatırım fırsatı da sunan Exen İstanbul’da ev sahibi olma deneyimini, ziyaretçilere satış ofisinde yaşatıyor.

7240358elma-sekeri-sur-yapi1 Sur Yapı’dan Elma Şekeri Tadında Kampanya

Türkiye’nin lider firmalarından Sur Yapı, Sancaktepe’de hayata geçirdiği ve 198 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunduğu Ada Park’ta yeni bloklar için 31 Ağustos 2011 tarihine kadar geçerli olacak çok özel bir fırsat sunuyor. 3+1 daireler 370 bin TL’den başlıyor.

3842339almira-residence-bayram-ozel Bayram’a Özel Fırsat Altun Yapıdan

Almira Residence Beylikdüzü’nde 3 Blok,360 konuttan oluşuyor.Altun Yapı son dairelerinde bayrama özel kampanya başlattı. Buna göre 1+0 dairelerde  89.000 TL’den başlayan fiyatlarda %30 peşinat alınıp 500 TL taksit ve kalan 2012 Mayıs ayında banka kredisi şeklinde ödeme planı sunuluyor.

8707061my-home-maslak Ağaoğlu:My Home Maslak

Hayatı kolaylaştıran ekstra özellikleriyle öne çıkan My Home Maslak; ulaşım olanağında sağladığı rahatlık, özellikli yaşam konsepti, üniversite ve alışveriş merkezlerine olan yakın mesafesi ve dairelerdeki en iyi metrekare kullanımı ile ön plana çıkıyor. My Home Maslak konseptinde bulunan bahçe balkon özelliği ile daire sahiplerine gökyüzünde keyif tadını sunuyor.

8288303_dumankaya_konsept_halkali Dumankaya Halkalı’da Büyüyor

Gayrimenkul sektörünün lider firmalarından Dumankaya İnşaat, 17 Ağustos 200 günü Çırağan Saray’ında düzenledikleri ve emlak editörleri ile bir araya geldikleri toplantıda, yeni projesi Dumankaya Konsept Halkalı’yı tanıttı. Yatırıma dair bilgiler veren Ali Dumankaya konuyla ilgili ; “Kısa süre içinde inşasına başlayacağımız Halkalı’da ki yeni projemiz ile Avrupa Yakası’ndaki yatırımlarımıza devam ediyor ve sağlamlaştırıyoruz. 250 milyon TL yatırım değerine sahip bu projemiz ile Avrupa yakasındaki tüketicilere bir adım daha yaklaşmış olacağız. 48 yıldır Dumankaya olarak sahip olduğumuz tecrübe ile yeni geliştirdiğimiz her projede kente kimlik katan yaşam alanları geliştirme misyonu ile hareket ettik. Bu doğrultuda projelerimizde her zaman farklılıklar olması ve bulunduğu bölgenin çehresini değiştirme de katkıda bulunması bizim için çok önemli. Bu yeni projemizde de sunacağımız sosyal imkanlar ve projemizin özel mimarisi ile bu sefer de Dumankaya İnşaat farkını Halkalı’da yaşatacağız” dedi. 

YAPI SEKTÖRÜ HABERLERİ
6230135210-210 Konut Kredileri Yıl Sonunda Düşecek

Gayrimenkul sektöründe belirleyici rolü oynayan konut kredilerinde düşüş bekleniyor. Torunlar GYO’nun CEO’su İsmail KAzanç’ın 2011 yılının ilk 6 ayına yönelik finansal sonuçları ve gelecek dönemden beklentilerini açıkladığı toplantıda, yükseliş trendine geçen konut kredisi faizlerinin yılın son çeyreğinde düşüş olacağını söyleyerek, “Bankaların maliyetleri ve bono faizleri düştü, zorunlu karşılık oranları düzeltiliyor” dedi.Faizlerin düşmesiyle düşmesiyle birlikte konut alımlarında artış olacağına dikkat çeken Kazanç, bankalar resmi bir açıklamada bulunmasa da bazı özel konut projelerinde aylık olarak 2-3 puan indirime gidildiğini belirtti.

5595204sit-alan Sit Alanları Korunuyor

234 doğal sit alanına dokunulmayacak!

9770902en-yuksek-kule Dünyanın En büyük Kulesi Yapılacak

Dünyanın en yüksek kulesinin Kızıldeniz kıyısındaki Cidde kentinde yapılması planlanıyor. Kulenin boyunun ise bin 600 metreyi geçeceği verilen bilgiler arasında yer alıyor. Ancak, inşaatı üstlenecek olan firma “Bin Ladin Grubu” bildiğiniz gibi Usame Bin Ladin, geçtiğimiz günlerde öldürülen New York’taki ikiz kulelerin yıkılmasına ve 3 bin kişinin ölümüne neden olan 11 Eylül saldırılarının sorumlusu olarak gösterilen El Kaide Lideriydi. Usame Bin Ladin’in ailesinin şirketi ise şimdi bu proje ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

7504745konut-alma-zamani Konut Almak İçin En Uygun Zaman

Adana Ticaret Odası İnşaat Meslek Komitesi Başkanı Halil Avcı, son dönemlerde inşaat sektöründe, yeni konut projelerinin art arda başladığını, bu hareketin de ekonominin belkemiğini oluşturan konut sektöründe hareketliliği sağladığını belirtti. 

7125359deprem-haritasi Depremde İstanbul’un %55 Tehlikede

GYODER, Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği yönetim kurulu başkanı Işık Gökkaya 7,2′lik 1999 depreminin ardından yapılan master çalışmaları sonucunda, İstanbul’un yüzde 55′inin yenilenmesi gerektiği sonucuna ulaşıldığını belirtti. Depremden sonra yapılan konutların Deprem Yönetmeliği’ne uyduğunu, ancak deprem öncesinde yapılan binaların denetlenmesi, güçlendirilmesi ve yenilenmesi gerektiğini belirtti. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın önerdiği 2 şehir projesinin en önemli tedbirlerin başında bulunduğunu söyledi.Olası bir depremde daha az hasar yaşanması için binaların yenilenmesi gerekiyor. Fakat bunun için Medeni Kanun’da değişiklik yapılması gerekiyor. Medeni kanuna göre bir binayı yıkmak için herkesin onayı gerekiyor. 1 kişinin bile itirazı olsa bina yıkılamıyor. Oysa oy çokluğu olması halinde yıkım kararının alınması gerekir.

SON KONUT PROJELERİ

SON YAPI FİRMALARI

SON HABERLER

PROJE REHBERİ